CO SŁYCHAĆ W ŚWIETLICY? PAŹDZIERNIK 2019

18-11-2019 5:51 świetlica

W bieżącym roku szkolnym co miesiąc będziemy informować o tym, co dzieje się w naszej świetlicy. W październiku dzięki pięknej jesieni czas w świetlicy dzieci spędziły bardzo aktywnie i wesoło. Słoneczna pogoda sprzyjała zajęciom rekreacyjnym na placu zabaw i zabawom sportowym na szkolnym boisku. W trakcie tych zajęć uczniowie umacniali przyjaźnie, uczyli się zgodnej współpracy i zasad fair play. Poznali ciekawe zabawy z chustą animacyjną. Na zajęciach w świetlicy dużym zainteresowaniem dzieci cieszyły się zabawy integracyjne w kręgu oraz manipulacyjno-konstrukcyjne doskonalące wyobraźnię przestrzenną. Uczniowie wykonali także wiele prac plastycznych związanych z jesienią oraz m.in. portrety nauczycieli Naszej Szkoły. Wzięli ponadto udział w międzyszkolnym konkursie plastycznym pt. „Zwierzęta w literaturze dziecięcej” Zorganizowanym przez SP 23 w Bielsku-Białej. Obchodziliśmy też Dzień Kundelka – dzieci wykonały rysunki swoich czworonożnych ulubieńców. Odbył się także konkurs na kartkę okolicznościową zorganizowany przez Panią Magdalenę Hanus. Nasze październikowe dokonania dokumentują zdjęcia zamieszczone w galerii.