TRZECIOKLASIŚCI NA WARSZTATACH HISTORYCZNYCH

15-11-2019 5:48 nasze zainteresowania

W dniach 28 października, 5 i 7 listopada 2019 r. uczniowie klas trzecich Naszej Szkoły wzięli udział w historycznych warsztatach edukacyjnych pt. „Historia jest super!” zorganizowanych na terenie Gemini Park przez fundację Militarny Instytut Historyczny. W trakcie spotkania uczniowie obejrzeli krótki film poświęcony Świętu Niepodległości. Rozwiązywali łamigłówki i krzyżówki. Ponadto mieli okazję obejrzenia wystawy pojazdów i eksponatów techniki militarnej używanych przez Wojsko Polskie w okresie od 1939 r. do czasów współczesnych. Na zakończenie warsztatów każdy uczeń obdarowany został dyplomem.