ARTYSTYCZNE DOKONANIA OGNISKA PRACY POZASZKOLNEJ

Wczoraj w auli budynku B Ognisko Pracy Pozaszkolnej oraz SP 32 zorganizowały niezwykłe wydarzenie. Uczniowie Naszej Szkoły uczęszczający na zajęcia OPP zaprezentowali swoje umiejętności. Wszyscy byli pod ogromnym wrażeniem talentu młodych Artystów, którzy zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Wśród naszych Gości znaleźli się m.in.: Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Pan Piotr Ryszka, Radny Rady Miejskiej Pan Konrad Łoś, przedstawicielka Wydziału Edukacji i Sportu Pani Dorota Mikołajczyk, Dyrektor Ogniska Pracy Pozaszkolnej Pani Katarzyna Sobolewska-Kuziemka oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 32 im. Jana III Sobieskiego Pani Edyta Zaczek.