Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024

21-06-2024 17:21 imprezy i uroczystości

Pożegnaliśmy rok szkolny 2023/2024! Dzisiaj uczniowie podczas spotkań z wychowawcami w salach lekcyjnych odebrali świadectwa, nagrody książkowe i dyplomy, natomiast w szkolnej auli budynku B zorganizowano uroczystą akademię, w której wzięli udział uczniowie oddziałów ósmej klasy, wychowawcy i kierownictwo szkoły: Pani Dyrektor Edyta Zaczek, Pani Wicedyrektor Jolanta Olejak-Bogaczyk i Pan Wicedyrektor Grzegorz Wójtowicz, a także przedstawiciele rodziców. Spotkanie rozpoczęło wprowadzenie sztandaru szkoły i odśpiewanie hymnu państwowego. Potem nastąpiło uroczyste ślubowanie nowo wybranego pocztu sztandarowego, przekazanie sztandaru i insygniów. Po części oficjalnej przyszła pora na część artystyczną, którą przygotowali siódmoklasiści pod kierunkiem Pani Aldony Słonki, Pani Ewy Szering, Pana Marcelina Makowskiego oraz Pana Piotra Kuziemki. Wysłuchaliśmy kilku wspaniale wykonanych piosenek, gry na pianinie, obejrzeliśmy humorystyczną scenkę oraz film złożony ze zdjęć absolwentów. W ten właśnie sposób uczniowie pożegnali swoich starszych kolegów. Na koniec członkowie Samorządu Uczniowskiego złożyli podziękowania na ręce kierownictwa szkoły, a głos zabrała Pani Dyrektor. Następnie ósmoklasiści po raz ostatni udali się wraz z wychowawcami do sal lekcyjnych, gdzie pożegnaniom, wzruszeniom i wspólnym wspomnieniom nie było końca…