14 LAUREATÓW OGÓLNOPOLSKIEGO KONKURSU "ŚWIETLIK"!

22-05-2019 5:39 konkursy

Miło nam zakomunikować o spektakularnych sukcesach naszych uczniów w Ogólnopolskim Konkursie Nauk Przyrodniczych "Świetlik".

W tegorocznej edycji NAGRODĘ GŁÓWNĄ zdobyli:
Adam Jasiński z klasy 1D (wynik 100%)
Franciszek Ślusarczyk z klasy 8B (wynik 100%)
Malwina Pawlusiak z klasy 3B

Ponadto NAGRODĘ otrzymują:
Alicja Telec z klasy 1A
Sebastian Marek z klasy 1D
Szymon Ślusarczyk z klasy 2A

Oprócz tego WYRÓŻNIENIA otrzymali:
Michał Zacharek z klasy 1B
Remigiusz Śledź z klasy 1D
Magdalena Grzesiowska z klasy 2A
Julia Ostrowska z klasy 2C
Radosław Łaciak z klasy 3A
Aleksandra Kapała z klasy 3B
Aleksander Telec z klasy 3B
Julia Ślusarczyk z klasy 5B

12 marca do konkursu w całym kraju przystąpiło ponad 50 000 uczestników, którzy wcześniej musieli przygotować się nie tylko z wiedzy przyrodniczej, ale także wykonać szereg konkursowych doświadczeń. Koordynatorem konkursu był Pan Marcelin Makowski, a uczniów - zwycięzców przygotowali: Pani Renata Małysz, Pani Marcelina Piechota, Pani Łucja Dendys, Pani Urszula Ficoń, Pani Iwona Golec, Pani Małgorzata Józefowicz, Pani Małgorzata Różewicz-Dubiel, Pan Marcelin Makowski. Serdecznie gratulujemy!