Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

ZMARŁ SŁAWOMIR PORĘBSKI - WIELOLETNI NAUCZYCIEL NASZEJ SZKOŁY

14-11-2022 14:44 ogłoszenia

Z wielkim smutkiem i głębokim żalem zawiadamiamy,
że 12 listopada 2022 r. zmarł


dr Sławomir Porębski


– wieloletni nauczyciel Szkoły Podstawowej nr 32
im. Jana III Sobieskiego w Bielsku-Białej,
a wcześniej – Gimnazjum nr 15.

Pozostanie w naszej pamięci jako ceniony Nauczyciel i Wychowawca wielu pokoleń dzieci i młodzieży, jako serdeczny Kolega, Człowiek wielkiego serca i umysłu.

Sławku, nie żegnamy się, tylko mówimy „do zobaczenia”...

Dyrekcja, nauczyciele, pracownicy i uczniowie
Szkoły Podstawowej nr 32
im. Jana III Sobieskiego
w Bielsku-Białej