ZEBRANIA RODZICÓW

06-09-2019 8:28 komunikaty i ogłoszenia

Informujemy, że zebrania rodziców odbędą się w najbliższy czwartek (12 września):

- o godz. 16.30 – klasy: 1, 2, 3, 4 oraz 5a, 5b, 5c (w budynku A – ul. Cieszyńska 393);

- o godz. 17.00 – klasy 6, 7, 8 oraz 5d, 5e, 5f (w budynku B – ul. Cieszyńska 385).

Wszystkie zebrania rozpoczną się w szkolnych aulach (budynek A i B) spotkaniem z Panią Dyrektor Edytą Zaczek. Następnie rodzice przejdą do sal lekcyjnych na spotkania z wychowawcami. Wykaz sal, w których odbędą się zebrania, wyeksponowany zostanie przy wejściach do każdego z budynków.

W związku z bardzo trudną sytuacją komunikacyjną spowodowaną przebudową ul. Cieszyńskiej oraz niewielką powierzchnią parkingową na terenie szkoły (zajętą w tym czasie przez jej pracowników) zwracamy się do Państwa z prośbą, aby nie blokować samochodami szlaków komunikacyjnych na terenie szkoły i w okolicy.