ZBIÓRKA DLA STOWARZYSZENIA TRAMPOLINA

25-11-2019 18:53 wolontariat

Szkolne Koło Wolontariatu pod opieką Pani Magdaleny Hanus organizuje zbiórkę artykułów dla podopiecznych Stowarzyszenia Trampolina działającego na rzecz osób niepełnosprawnych w Bielsku-Białej (ul. Wapienicka 46).

Do wystawionych pojemników można włożyć:
- przybory szkolne (bloki, farby, kredki, długopisy, flamastry itp.),
- puzzle,
- słodycze,
- kosmetyki.

Zebrane artykuły będą dla podopiecznych Stowarzyszenia miłym prezentem z okazji mikołajek. Zbiórka trwa do dnia 03.12.2019 r.