ZAPRASZAMY NA DYSKOTEKĘ KARNAWAŁOWĄ!

06-01-2019 13:33 imprezy i uroczystości

Samorząd Uczniowski zaprasza uczniów klas 4, 5, 6, 7, 8 i 3G na dyskotekę karnawałową! Ten niezwykły wieczór, pełen niespodzianek, połączony z muzyką i tańcem miło będzie spędzić w gronie kolegów i koleżanek! Dyskoteka odbędzie się 9 stycznia 2019 r. (środa) w godz. 16.30-18.30 w auli budynku A – dla klas 4 i 5 (mile widziane maski i stroje karnawałowe, ale nie są one obowiązkowe) oraz w auli budynku B – dla klas 6, 7, 8 i 3G. W poniedziałek od wychowawców uczniowie otrzymają bilety wstępu – zgody rodziców na udział w zabawie. Podpisane zgody przyniesione na zabawę są warunkiem, by wziąć udział w dyskotece. Uwaga! Obowiązuje obuwie zamienne!