ZAKOŃCZENIE CYKLU SPOTKAŃ ZE STRAŻNIKIEM MIEJSKIM

W poniedziałek w auli budynku A Naszej Szkoły odbyły się kolejne spotkania z Panem Mirosławem Mroźnym – przedstawicielem Straży Miejskiej. Wzięli w nich udział uczniowie wszystkich oddziałów pierwszej klasy (każdy oddział indywidualnie). Tym razem problematyka prelekcji dotyczyła bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku. Dzieci obejrzały prezentację multimedialną prezentującą m.in. odpowiednie zachowanie nad wodą, w górach, na wsi, a także wtedy, gdy zostajemy sami w domu. Była to także okazja do powtórzenia numerów alarmowych. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy naszemu Gościowi za poświęcony czas i cały cykl prelekcji, który zorganizowała Pani Wicedyrektor Jolanta Olejak-Bogaczyk. Do spotkań ze Strażą Miejską wracamy już po wakacjach!