ZAJĘCIA W DOMU KULTURY W WAPIENICY

24-09-2020 9:51 nasze zainteresowania
Przekazujemy informację i zachęcamy do udziału w zajęciach organizowanych w Domu Kultury w Wapienicy!
Serdecznie zapraszamy dzieci z klas I, II i III do szkółki baletowej ARABESKA, którą prowadzi wykwalifikowany instruktor, absolwentka studium wokalno-baletowego w Gliwicach - Agnieszka Pysz. Uprzejmie informujemy, że dla dzieci zapisanych do szkolnej świetlicy jest możliwość przyprowadzania ich na zajęcia baletowe przez pracowników DK w Wapienicy. Potrzebne jest oświadczenie do podpisania w biurze DK w Wapienicy. Zapisy telefoniczne pod numerem telefonu 33 818-41-48.
Serdecznie zapraszamy dzieci od IV klasy na zajęcia teatralne do grupy teatralnej Mania Grania. Zajęcia prowadzi doświadczony aktor Jan Chmiel. Dzieci nauczą się podczas zajęć elementów gry aktorskiej, dykcji, umiejętności partnerowania na scenie. Zapisy telefoniczne pod numerem telefonu 33 818-41-48.