ZA NAMI ZIMOWISKO

23-01-2023 6:46 nasze zainteresowania

W dniach 16-20.01.2023 r. w Naszej Szkole odbyło się zimowisko, w którym uczestniczyli uczniowie młodszych klas. Podczas pięciu dni ferii dzieci bardzo aktywnie spędziły czas oraz miały okazję integrować się z rówieśnikami w środowisku pozaszkolnym. Uczestnicy półkolonii odwiedzili krytą pływalnię „Troclik”, „Zabawowo” czy kino „Helios”. Na wystawie maszyn Leonarda da Vinci dzieci miały okazję zobaczyć fascynujące machiny wielkiego konstruktora. Dużo czasu uczniowie spędzili na spacerach na świeżym powietrzu, wędrując między innymi Szlakiem Bajek, Doliną Wapienicy czy zdobywając szczyt Dębowca. Oprócz tego dzieci spędziły czas na zabawach ruchowych w sali gimnastycznej, zajęciach plastycznych oraz uczestniczyły w zabawie karnawałowej. Nad ich bezpieczeństwem czuwały Panie: Iwona Golec, Katarzyna Włodek, Mariola Plaza-Panewka, Beata Dudek, Iwona Haręża-Lorek, Katarzyna Becker-Sala. Całość koordynowała Izabela Szczepanek. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii.