ZA NAMI SZKOLNE KONKURSY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO!

27-04-2021 16:56 konkursy

W miniony piątek, 23 kwietnia, odbyły się Szkolne Konkursy z Języka Angielskiego dla uczniów klas drugich i trzecich. Zostały one przeprowadzone online na platformie MS Teams. Chętni uczniowie zmagali się z testem zawierającym piętnaście pytań, który sprawdzał wiedzę i umiejętności dotąd zdobyte. Spośród drugoklasistów najlepszy okazał się Miron Hordziejewicz z klasy 2b, drugie miejsce zdobyła Julia Pilch z klasy 2c, a na trzecim miejscu uplasowały się ex aequo dwie uczennice klasy 2a – Paulina Kubyszek i Sandra Adamczyk. Największą liczbę punktów spośród uczniów klas trzecich uzyskała Nadia Niedźwiedzka z klasy 3b, drugie miejsce zajął uczeń klasy 3d – Remigiusz Śledź, a trzecie miejsce przypadło Julii Madzi z klasy 3b. Wszystkim serdecznie gratulujemy! Konkurs dla uczniów klas drugich przygotowała i przeprowadziła Pani Aurelia Woźniak, natomiast dla uczniów klas trzecich – Pani Marta Barbasz-Sztajno.