ZA NAMI DZIEŃ OTWARTY!

10-03-2023 5:49 imprezy i uroczystości

Wczoraj w Naszej Szkole zorganizowana została uroczystość dla przyszłorocznych pierwszoklasistów oraz ich rodziców. Jej celem było zaprezentowanie działalności naszej placówki. Spotkanie rozpoczęło się o godzinie 16.30 w szkolnej auli budynku A od wystąpienia Pani Dyrektor Edyty Zaczek. Następnie rodzice wraz z dziećmi mogli udać się do sal lekcyjnych, w których czekały na nich liczne niespodzianki. Nauczyciele przygotowali symulacje różnych zajęć, m.in. tor przeszkód w sali gimnastycznej, doświadczenia przyrodnicze, zajęcia plastyczne, ćwiczenia z tablicą interaktywną czy grę na Bum Bum Rurkach. Na zakończenie Goście przeszli do budynku B, w którym uczą się starsze klasy. Tam wręczone zostały gadżety z logo Naszej Szkoły. Dziękujemy naszym Gościom za tam liczne przybycie, niesamowitą aktywność podczas zajęć oraz stworzenie miłej atmosfery! Do zobaczenia we wrześniu! Koordynatorem działań związanych z uroczystością była Pani Łucja Dendys.