ZA NAMI BAL KARNAWAŁOWY UCZNIÓW KLAS I-III!

11-02-2020 18:19 imprezy i uroczystości

10 lutego 2020 roku w auli budynku A Naszej Szkoły odbył się karnawałowy bal przebierańców dla uczniów klas I-III. Dzieci wystąpiły w ciekawych, kolorowych kostiumach, przebrane m.in. za bohaterów znanych bajek. Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Niektórzy byli nie do poznania, ale wszyscy budzili podziw. Imprezę poprowadziły: Pani Magdalena i Pani Klaudia, które wspólnie tworzą „Kolorowy Świat Animacji”. Motywem przewodnim uroczystości był lot samolotem. Wraz z wodzirejem uczniowie przygotowywali się do podróży, okazywali karty pokładowe, ale przede wszystkim lecieli samolotem i odwiedzali różne kraje. Nie obyło się bez turbulencji i przechodzenia przez bramki na lotnisku. Dzieci uczyły się zabawy w grupie, tańców nowoczesnych oraz gier i zabaw z nauczycielami. Różnorodność zabaw, urozmaicona muzyka i profesjonalizm prowadzących sprawiły, że dzieci znakomicie się bawiły.