Z WIZYTĄ W ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH

13-11-2019 17:10 imprezy i uroczystości

W dniu 7 listopada 2019 r. reprezentacja Naszej Szkoły (uczniowie klasy 6a i 6b pod opieką Pani Doroty Rybińskiej oraz Pani Sabiny Bysko) została zaproszona do zaprzyjaźnionego Zespołu Szkół Specjalnych im. K. I. Gałczyńskiego na uroczystość z okazji 50. rocznicy powstania placówki. Występ pod tytułem "To były czasy: 1969-2019 r." wzbudził podziw dla zaangażowania uczniów i nauczycieli. Wszyscy widzowie byli pod wrażeniem pomysłowości, muzykalności, wspaniałej gry aktorskiej i poczucia humoru artystów. Uwagę zwróciły dopracowane w najdrobniejszym szczególe kostiumy, rekwizyty oraz dekoracje. Dziękujemy za zaproszenie!!!