Przejdź do treści Przejdź do menu

WYRÓŻNIENIA W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE!!!

Od wielu lat SP 32 uczestniczy w ogólnopolskiej kampanii edukacyjno-profilaktycznej „Zachowaj Trzeźwy Umysł” dotyczącej zachowań ryzykownych u dzieci. W związku z tym w Naszej Szkole każdego roku odbywają się tematyczne zajęcia z uczniami oraz konkursy. W jednym z nich wyróżniono pięcioro uczniów Naszej Szkoły, którzy wykonali prace plastyczne pt. „Szczęśliwa chwila, szczęśliwy dzień, szczęśliwe życie”. Są to: Julia Brudniak (3d), Milena Kołacz (4d), Lena Orkisz (4d), Adam Jasiński (4d) oraz Remigiusz Śledź (4d). Gratulujemy!!! Laureaci otrzymali dyplomy oraz atrakcyjne nagrody. Uczniów do konkursu przygotowały: Pani Izabela Szczepanek oraz Pani Łucja Dendys. Szkolnym koordynatorem kampanii jest Pani Pedagog Aleksandra Wojtanowicz.