WYNIKI SZKOLNEGO KONKURSU FOTOGRAFICZNEGO

17-06-2021 14:55 konkursy

Przedstawiamy wyniki Szkolnego Konkursu Fotograficznego „PRZYRODA WAPIENICY”.

I miejsce: Angelika Śpiewak (klasa 8B) - tytuł pracy „Zachód słońca”

II miejsce: Dominik Sala (klasa 7C) - tytuł pracy „Światełko w tunelu”

III miejsce: Marek Brach (klasa 7E) - tytuł pracy „Piękne okazy runa leśnego”

Celem konkursu było zachęcenie młodzieży do poznawania walorów przyrodniczych najbliższego otoczenia oraz promowanie idei ochrony przyrody. W konkursie, który przygotowała Pani Dorota Kaczmarczyk-Robak, wzięli udział uczniowie klas 7 i 8. Serdecznie gratulujemy wszystkim laureatom!