WYNIKI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU MATEMATYCZNEGO „KANGUR”

03-06-2021 6:06 konkursy

W kwietniu 52 uczniów Naszej Szkoły wzięło udział w Międzynarodowym Konkursie Matematycznym KANGUR 2021 zorganizowanym przez Towarzystwo Upowszechniania Wiedzy i Nauk Matematycznych pod patronatem Wydziału Matematyki i Informatyki Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu. Wynik bardzo dobry uzyskała Aleksandra Kapała (5b). Ponadto dziewięcioro uczniów zdobyło wyróżniania: Lena Nowak (2d), Miron Hordziejewicz (2b), Oskar Czuba (2c), Milena Konicka (3a), Jakub Klaczek (3c), Remigiusz Śledź (3d), Szymon Ślusarczyk (4a), Wiktoria Frydel (6b) i Maja Forma (6c). Gratulujemy i życzymy sukcesów w przyszłym roku! Uczniów do konkursu przygotowały: Pani Katarzyna Włodek, Pani Izabela Morys, Pani Izabela Szczepanek, Pani Renata Małysz, Pani Bronisława Byrdy, Pani Łucja Dendys, Pani Dorota Kaczmarczyk-Robak oraz Pani Ewa Szering. Szkolnym koordynatorem konkursu była Pani Bożena Hubert.