WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "RECYKLING - DAJMY ŚMIECIOM DRUGIE ŻYCIE"

21-05-2020 8:06 konkursy

Prezentujemy wyniki konkursu plastycznego zorganizowanego przez nauczycielki świetlicy:

I miejsce - Lena Nowak (1d)

II miejsce - Martyna Szkorupa (1d) i Martyna Radoń (1d)

I miejsce - Paweł Marekwica (2b), Barbara Szybiak (2b), Kacper Then (2d)

II miejsce - Julia Madzia (2b), Ewelina Nowak (2d), Maja Zdrowak (2d), Dawid Zakrzewski (2d), Karolina Siręga (2d)

III miejsce - Michał Prusak (2b), Matylda Raszka (2b)

Wyróżnienia:

Emilia Kumorowska (2b), Maja Jakubiec(2b), Nadia Niedźwiecka (2b)

I miejsce- Lena Jędrzejczyk (3a)

II miejsce - Zofia Woltman (3c)

Serdecznie gratulujemy! Nagrody zostaną wręczone w najbliższym możliwym terminie, o czym powiadomimy na stronie internetowej Naszej Szkoły.