WYNIKI KONKURSU „MAŁE KANGURKI”

16-03-2022 5:00 konkursy

10 marca 2022 r. w Naszej Szkole odbył się konkurs matematyczny „Małe kangurki” dla uczniów pierwszych klas. Wzięło w nim udział 16 uczniów, którzy wcześniej uczestniczyli w spotkaniach kółka matematycznego. Wyniki konkursu przedstawiają się następująco:

I MIEJSCE – 31 punktów
Anna Korzus (1b)

II MIEJSCE – 28 punktów
Wiktoria Dudek (1a)
Zofia Herzyk (1a)
Krystian Kempisty (1a)
Lena Dudek (1c)

III MIEJSCE – 27 punktów
Wiktor Tyrna (1a)
Michał Gadomski (1c)
Paulina Miler (1c)

Laureatom gratulujemy! Cieszymy się, że tak licznie uczestniczyliście w spotkaniu z matematyką! Organizatorem konkursu była Pani  Renata Małysz.