WYNIKI BIOLOGICZNEGO KONKURSU WIOSENNEGO

09-05-2022 18:07 konkursy

Szkolny Biologiczny Konkurs Wiosenny dla uczniów klas 5 i 6 rozstrzygnięty! Zadaniem uczestników było udzielenie odpowiedzi na dwa pytania dotyczące załączonych zdjęć:

Jaki organizm przedstawiono na zdjęciu?
Co wiesz o tym organizmie?

W konkursie uczestniczyło 11 uczniów. A oto wyniki rywalizacji:

I miejsce – Zofia Pięta z klasy 6a
II miejsce – Vanessa Pawłowska z klasy 5d
III miejsce – Sonia Frydel z klasy 5b

Uczennice bezbłędnie rozpoznały i opisały organizmy na zdjęciach oraz wykonały prezentację lub plakat. Najlepszą prezentację można zobaczyć TUTAJ.

Gratulacje i podziękowania wszystkim Konkursowiczom składa organizatorka – Pani Maria Joniec.