Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

WYCIECZKI KLASY 1A

24-06-2026 11:00 wycieczki szkolne

W minionym semestrze klasa 1 a aż dwa razy wykorzystała możliwość wyjścia lub wyjazdu na wycieczkę.
W kwietniu odwiedziliśmy krainę pszczół, czyli Apilandię - miejsce stworzone z myślą o pszczołach i miodzie. Tam poznaliśmy różne ciekawostki z życia pszczół, a następnie wzięliśmy udział w warsztatach, podczas których wykonaliśmy hotele dla owadów.
W czerwcu wybraliśmy się na piknik na bielskie Błonia. Pogodę zamówiliśmy i mieliśmy niezły ubaw na placu zabaw. Dodatkowo mieliśmy możliwość spróbować lodów -specjalnie dla nas przyjechał wóz z tymi pysznościami.
Zarówno podczas pierwszej, jak i drugiej wycieczki mieliśmy możliwość zacieśniać nasze relacje rówieśnicze.
Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji obu wydarzeń.