WYCIECZKA DO MIĘDZYNARODOWEGO MIASTECZKA EDUKACJI EKOLOGICZNEJ - KLASY 7B I 7C

26-09-2024 23:05 ogłoszenia

26 września odbyła się wycieczka szkolna do Ogrodzieńca, w której brały udział klasy 7b i 7c. Kierownikiem i organizatorem wyjazdu była pani Dorota Kaczmarczyk-Robak, opiekunami - pani B. Beruś-Kluka, panią A. Jasińska i pan J. Chojnacki.

Uczniowie poznali florę i faunę jury krakowsko-częstochowskiej. Przeszli fragment Szlaku Orlich Gniazd, obchodząc ruiny zamku w Ogrodzieńcu. Następnie wykopywali skamieniałości w kamieniołomie i brali udział w warsztatach z tkactwa. Wszystkie zaplanowane aktywności zostały zrealizowane. Wycieczka bardzo podobała się uczniom.