WYCIECZKA DO DINOLANDII
W miniony czwartek uczniowie klas 2A i 2D wybrali się na niesamowitą, pełną przygód wycieczkę do Parku Rozrywki "Dinolandia" w Inwałdzie. To był dzień pełen wielkich wrażeń, podczas którego nasi drugoklasiści najpierw ruszyli śladami prehistorycznych gigantów. Razem z przewodnikiem spacerowali po parku, podziwiając realistyczne eksponaty dinozaurów i słuchając fascynujących opowieści o ich życiu. Następnie dzieci zamieniły się w prawdziwych odkrywców podczas warsztatów paleontologicznych, na których z zaangażowaniem odkopywały ukryty w skale szkielet dinozaura. Po sporej dawce wiedzy przyszedł czas na zasłużone szaleństwo – uczniowie świetnie bawili się, skacząc na trampolinach, szalejąc na dmuchańcach i korzystając z karuzel. Zmęczeni, ale niezwykle szczęśliwi i pełni wspomnień, wróciliśmy bezpiecznie do szkoły, a pamiątkowe zdjęcia z tej wyprawy możecie podziwiać w naszej galerii!






WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC
WYCIECZKA KLASY III B
„JEDNO ŻYCZLIWE SŁOWO LUB GEST MOŻE ZMIENIĆ CAŁY D...
PROJEKT EDUKACYJNY W KLASACH DRUGICH „KLASA W TERE...