WYBRALIŚMY SAMORZĄD UCZNIOWSKI!!!
W środę w Naszej Szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Uczniowie każdej klasy wybierali dwóch spośród sześciu kandydatów. W wyniku głosowania Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Weronika Waloszek (8a), natomiast funkcję Zastępcy powierzono Zuzannie Markowskiej (8a). Ponadto członkami Samorządu Uczniowskiego zostali: Filip Madzia (8d), Maja Forma (6c), Diana Shtykh (6e) oraz Julia Michalik (7a). Serdecznie gratulujemy i życzymy powodzenia!






WYCIECZKA KLASY IB i IC
WYCIECZKA KLASY VII D
DZIEŃ DZIECKA W KICZYCACH!
DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE