WYBORY DO SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

19-09-2024 21:00 ogłoszenia

We wtorek 24 września na lekcjach wychowawczych odbędą się wybory do Samorządu Uczniowskiego. Na tablicy Samorządu Uczniowskiego w budynku A i w budynku B znajdują się programy wyborcze kandydatów. Do rady Samorządu Uczniowskiego nasza społeczność wybierze 6 osób - przewodniczącego lub przewodniczącą, zastępcę i 4 członków. O funkcji w radzie Samorządu Uczniowskiego będzie decydowała ilość głosów.

Zachęcamy wszystkich uczniów do lektury i wyboru swojego przedstawiciela w Samorządzie Uczniowskim. Wyniki poznamy 25 września, poda je opiekun samorządu uczniowskiego - Pani B. Beruś-Kluka.

Programy wyborcze