Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

WYBIERAMY  NAJPIĘKNIEJSZE  KARTKI  BOŻONARODZENIOWE

01-12-2023 5:29 konkursy

Fundacja „Nadzieja” z Bielska-Białej ponownie zorganizowała konkurs na kartkę bożonarodzeniową. Zostaliśmy poproszeni o wybranie tych najciekawszych i najpiękniejszych. Uczniowie oraz pracownicy Naszej Szkoły mogą oglądać prace konkursowe i głosować na wybrane kartki na terenie bibliotek w obu budynkach szkolnych. Głosowanie będzie trwać od 1 do 6 grudnia 2023 r. Serdecznie zapraszamy!