Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI DNIA DZIECKA!

Z okazji Dnia Dziecka Uczniom Naszej Szkoły życzymy zadań, które Was mobilizują i w które angażujecie się z ochotą. Byłoby wspaniale, gdybyście nie musieli realizować swego dzieła w samotności, tylko z przyjaciółmi. Każdy dzień nieustannie rzuca nam nowe wyzwania. Podejmujcie je odważnie przez całe swoje życie! Wszystkiego najlepszego!!! Dziękujemy Radzie Rodziców za ufundowanie czekolad dla wszystkich Uczniów Naszej Szkoły! <3