WSPIERANIE PRZEZ PRZYTULANIE

Jest nam bardzo miło ogłosić, że Nasza Szkoła przystąpiła do akcji „Wspieranie przez przytulanie", która została zorganizowana przez Dom Kultury im. Wiktorii Kubisz wraz Domem Żołnierza w Bielsku-Białej z okazji Dnia Doceniania, który przypada 5 marca, czyli właśnie dzisiaj. Uczniowie przygotowali z tej okazji przepiękne kartki z ciepłymi pozdrowieniami płynącymi prosto z serc, które zostaną przekazane Seniorom z domów opieki, hospicjów, a także osobom samotnym. Bardzo się cieszymy, że już od najmłodszych lat nasi uczniowie wiedzą, że warto pomagać i zawsze z ogromnym zaangażowaniem biorą udział w tego typu działaniach. Szkołę reprezentowały klasy: 1a pod opieką Pani Renaty Małysz, 1b pod opieką Pani Marceliny Piechoty i 2a pod opieką Pani Urszuli Ficoń. Jesteśmy dumni z naszych najmłodszych uczniów!