WITAJCIE W NASZEJ BAJCE!

28-04-2024 6:23 nasze zainteresowania

23 kwietnia uczniowie klasy 1a i 1d wybrali się do Bajki Pana Kleksa w Katowicach. To magiczne miejsce dostarczyło wszystkim niezapomnianych wrażeń. Pierwszoklasiści, dzięki zwiedzaniu kolejnych stref tematycznych w krainie Pana Kleksa, zostali zainspirowani do wspólnej zabawy. Pod przewodnictwem Adasia i Agnieszki leczyli chore sprzęty, uczyli się wiązać proste węzły, odkrywali sekrety Pana Kleksa ukryte w szufladach, wspólnie tańczyli i śpiewali. Dzieci wzięły również udział w warsztatach naukowych, podczas których miały okazję eksperymentować, by bliżej poznać otaczający nas świat. Wiosenną wycieczkę zdecydowanie można zaliczyć do udanych.