WIOSNA! ACH, TO TY!

22-03-2022 6:11 imprezy i uroczystości

21 marca (poniedziałek) w Naszej Szkole bardzo radośnie i kolorowo przywitano wiosnę. Uczniowie i nauczyciele nawiązali w tym dniu swoim strojem do motywu kwiatów będących oznaką nadchodzącej wiosny. Dominowały kwiaty w barwach narodowych Ukrainy – naszych Sąsiadów zza wschodniej granicy, co dodało otuchy ukraińskim Kolegom i Koleżankom przyjętym w ostatnich tygodniach do SP 32. Było żółto i niebiesko! Uczniowie, którzy przebrali się tego dnia, byli zwolnieni z odpowiedzi i niezapowiedzianych kartkówek. Do zabawy zachęcał Samorząd Uczniowski pod opieką Pani Barbary Beruś-Kluki.