WARSZTATY EKOLOGICZNE
Klasa 8a w dniu 6 marca uczestniczyła w warsztatach zorganizowanych na terenie CEE Ekosynteza w Bielsku-Białej. Uczniowie poznali zawód dendrologa, który zajmuje się badaniem stanu drzew. Podczas pokazów w ogrodzie zobaczyli sposoby i narzędzia, którymi posługuje się w swojej pracy. Samodzielnie rozpoznawali też gatunki drzew iglastych występujących w Polsce.






DZIEŃ SPORTU W NASZEJ SZKOLE
WYCIECZKI KLASY 1A
KONKURS PIĘKNEGO PISANIA DLA KLAS 2-3
DZIEŃ BEZ PLECAKA