UROCZYSTE ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020!

02-09-2019 14:13 imprezy i uroczystości

2 września rozpoczął się nowy rok szkolny 2019/2020! Na uroczyste akademie przybyli uczniowie, ich rodzice i nauczyciele oraz dyrekcja szkoły: Pani Dyrektor Edyta Zaczek, Pani Wicedyrektor Jolanta Olejak-Bogaczyk oraz Pan Wicedyrektor Grzegorz Wójtowicz. Po części oficjalnej – odśpiewaniu hymnu państwowego oraz przemówieniach – obejrzeliśmy ciekawy film złożony z wakacyjnych zdjęć uczniów Naszej Szkoły oraz prezentację dotyczącą rocznicy wybuchu II wojny światowej. Szczególnie ciepło zostali przyjęci nasi pierwszoklasiści, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z edukacją. Złożyli oni przysięgę i otrzymali pamiątkowe dyplomy. Zapoznali się oni ponadto z prezentacją przedstawiającą najważniejsze informacje o szkole. Uczniom SP 32 w Bielsku-Białej życzymy samych sukcesów, ich rodzicom - jak najwięcej radości ze swoich pociech, a nauczycielom - cierpliwości i powodzenia w nowym roku szkolnym!