Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

UFFF… I PO EGZAMINIE… 😅😅😅

27-05-2022 5:00 organizacja

Najstarsi uczniowie Naszej Szkoły Egzamin Ósmoklasisty mają już za sobą! We wtorek zmierzyli się z zadaniami z języka polskiego, w środę – z matematyki, a w czwartek – z języka obcego: angielskiego, niemieckiego lub włoskiego. Jak wyglądały arkusze egzaminacyjne? Sami możecie się przekonać! Wystarczy kliknąć TUTAJ. Swoje wyniki ósmoklasiści poznają 1 lipca, natomiast 8 lipca każdy uczeń otrzyma zaświadczenie o szczegółowych ‎wynikach egzaminu, na którym podany będzie wynik procentowy oraz wynik na skali ‎centylowej z każdego przedmiotu.