UDZIAŁ UCZNIÓW W MIEJSKICH OBCHODACH ŚWIĘTA KONSTYTUCJI 3 MAJA
W dniu 3 maja 2026 roku uczniowie Naszej Szkoły, wraz z pocztem sztandarowym, pod opieką Pani Sabiny Bysko oraz Pana Damiana Gielaty, wzięli udział w miejskich obchodach Święta Konstytucji 3 Maja.
Udział w uroczystościach był wyrazem naszego szacunku dla historii oraz przejawem patriotyzmu i zaangażowania w pielęgnowanie narodowych tradycji.






DZIEŃ DZIECKA W KICZYCACH!
DZIEŃ DZIECKA W NASZEJ SZKOLE
WYCIECZKA DO DINOLANDII
NASZA UCZENNICA NA PLANIE SERIALU POLSATU!