UCZNIOWIE SP 32 – LAUREATAMI MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU!

11-03-2021 18:21 konkursy

Ogłoszono wyniki XXVIII edycji Międzynarodowego Konkursu Plastycznego „Mieszkam w Beskidach”. W rywalizacji udział wzięło około 7 tysięcy uczestników z Polski, Czech, Słowacji i Ukrainy. Wśród laureatów znalazło się aż 17 uczniów Naszej Szkoły! Gratulujemy! Poniżej prezentujemy szczegóły rywalizacji!

Aleksandra Ratowska – I miejsce w kat. wyklejanka (opiekun: p. Beata Dudek)

Patrycja Paszek – II miejsce w kat. wyklejanka (opiekun: p. Beata Dudek)

Andrzej Droździk – III miejsce w kat. rysunek (opiekun: p. Beata Dudek)

Maja Zdrowak – I miejsce w kat. formy przestrzenne (opiekun: p. Łucja Dendys)