UCZNIOWIE NASZEJ SZKOŁY – AMBASADORAMI KLIMATU!
26-05-2024 6:34
profilaktyka i wychowanie
Jednym z zadań tegorocznej edycji konkursu „Szanuj energię, chroń klimat” było wykonanie zdjęcia i wymyślenie hasła-zobowiązania promującego działania proekologiczne. Zapraszamy do obejrzenia galerii, w której umieszczone zostały plakaty uczniów SP 32: https://ekosynteza.bielsko-biala.pl/galeria-ambasadorow-klimatu/.






DZIEŃ BEZ PLECAKA
WYCIECZKA KLASY 8C
ZAKOŃCZENIE OGÓLNOPOLSKIEGO PROGRAMU POLA NADZIEI...
WYCIECZKA INTEGRACYJNA KLASY 2D NA DĘBOWIEC