TYMCZASOWA ORGANIZACJA RUCHU W CENTRUM WAPIENICY

20-05-2019 19:58 komunikaty i ogłoszenia

Eurovia Polska S.A. informuje o wprowadzeniu tymczasowej organizacji ruchu na czas przebudowy ul. Cieszyńskiej w centrum Wapienicy. Zmiana tymczasowej organizacji ruchu obejmuje wprowadzenie jednego kierunku ruchu na ul. Cieszyńskiej od skrzyżowania z ul. Jaworzańską do ronda przy ul. Nowo-Międzyrzeckiej w kierunku Cieszyna. Ruch na pozostałych wlotach skrzyżowania Cieszyńska, Jaworzańska, Międzyrzecka odbywał się będzie bez zmian. W pierwszej kolejności realizowana będzie połowa północna ul. Cieszyńskiej. Ruch w kierunku przeciwnym poprowadzony zostanie objazdem ul. Nowo-Międzyrzecką, Międzyrzecką, Dworcową i Regera.  

Tymczasowa organizacja ruchu w centrum Wapienicy - mapa

Informujemy ponadto, że w związku z przebudową ul. Cieszyńskiej obowiązują trzy warianty dojścia do szkoły: 

1) przez teren Przedszkola nr 42 - bezpośrednio na parking przy budynku B Naszej Szkoły;
2) od ul. Jaworzańskiej – nowo wybudowanym przejściem na wysokości księgarni;
3) od ul. Słowiańskiej – jak dotychczas. 

Ruch pieszych wskazany został w załączonym dokumencie (do pobrania TUTAJ). Wszelkie informacje na temat organizacji ruchu pieszych i pojazdów przekazane zostały podczas spotkania z inwestorem, które odbyło się w Naszej Szkole 4 kwietnia. Prosimy Rodziców o przejście wraz z dziećmi nową trasą w celu zaznajomienia ich z obowiązującym ruchem. Na najbliższych zajęciach z wychowawcą zostaną omówione zasady poruszania się wokół szkoły.