Przejdź do treści Przejdź do menu

TYLKO 7 DNI DO KOŃCA GŁOSOWANIA!!!

03-10-2021 7:17 ogłoszenia organizacja

Już tylko tydzień pozostał do końca głosowania w ramach Budżetu Obywatelskiego. Dziękujemy za dotychczasowe ogromne wsparcie, ale jeśli jeszcze nie oddali Państwo głosu, prosimy o pomoc. Zależy nam, aby zwyciężył nasz projekt pt. „Cyfrowa Szkoła Podstawowa nr 32 w Wapienicy – modernizacja pracowni komputerowych i sieci szkolnej”. Zostało coraz mniej czasu – głosowanie kończy się 9 października.

Drodzy Uczniowie i Absolwenci SP32! Jeśli nie macie jeszcze 16 lat, to i tak możecie oddać głos na nasz projekt w ramach Budżetu Obywatelskiego. Jest w Was ogromna siła! Pokażcie ją! Wiemy, że możemy na Was liczyć. W formularzu do głosowania należy jedynie zaznaczyć, że odbywa się ono za zgodą rodzica.

Aby zagłosować, należy:

- wejść na stronę: http://obywatelskibb.pl/cyfrowa-szkola-podstawowa-nr-32-w-wapienicy-modernizacja-pracowni-komputerowych-i-sieci-szkolnej;

- kliknąć pomarańczowe pole „WYBIERZ”;

- przejść do głosowania i postępować zgodnie z dalszymi wskazówkami.