Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

TRZY, DWA, JEDEN, START - NASZ LETNI WYPOCZYNEK

Zaczęły się wakacje, więc w Naszej Szkole, tradycyjnie już, rozpoczęła się półkolonia letnia. Uczestniczyli w niej uczniowie klas młodszych, którzy aktywnie spędzili pięć kolejnych dni.

Pierwszego dnia część uczestników wypoczynku odwiedziła Chlebową Chatę w Górkach Wielkich. Dzieci brały tam udział w warsztatach, które przybliżyły im dawne życie na wsi. Miały też okazję własnoręcznie młócić cepem oraz upiec podpłomyki. Pozostałe grupy wybrały się z opiekunami na plac zabaw znajdujący się na terenach rekreacyjnych Wapienicy zwanych zwyczajowo Manhattanem. Tam aktywnie i przyjemnie spędziły czas na grach, zabawach i pikniku pod chmurką. Śmiechu i zabawy było co niemiara.

Kolejne dni dzieci spędziły równie aktywnie. Odwiedziły kino Helios i obejrzały film pt. „Rysiek super wróbel”. Na placu zabaw „Szósty zmysł” i w sali zabaw „Fikołki” znalazły wiele ciekawych inspiracji do wesołej zabawy, a spacerując uliczkami Bielska-Białej, mogły podziwiać charakterystyczne miejsca naszego miasta.

Na zakończenie wypoczynku dzieciaki skakały w parku trampolin Ninja Park. Aktywność była „wyskokowa” i pomimo upału wszyscy uśmiechali się od ucha do ucha. Poza tym był to czas swobodnej zabawy, przebywania w grupie rówieśniczej i nawiązywania nowych przyjaźni.

W wypoczynku brało udział 66 uczniów z klas I-III. Opiekunami były: Pani Katarzyna Włodek, Pani Iwona Golec, Pani Beata Dudek, Pani Mariola Panewka-Plaza oraz Pani Iwona Haręża-Lorek, a nad organizacją czuwała Pani Izabela Szczepanek.

Wszystkim życzymy udanych i bezpiecznych wakacji.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.