Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

SZKOLNY GLOBTROTER – PODSUMOWANIE STYCZNIA!

Za nami pierwszy miesiąc zabawy! Oto małe podsumowanie! Do naszego projektu w styczniu przystąpiło aż 42 uczestników, którzy podczas 154 wycieczek pokonali łącznie 554 km! To absolutny rekord w porównaniu z dwiema poprzednimi edycjami projektu! Najpopularniejszymi trasami były: Trasa Edukacji Ekologicznej (38 uczniów), Trzy Lipki (29 uczniów) oraz Dolina Szerokiego Potoku (23 uczniów). Mamy już pierwszych Szkolnych Globtroterów! Karolina Ptak, Wojciech Ptak i Oliwia Kuzdrowska w znakomitym stylu pokonali wszystkie trasy i przetarli szlak pozostałym śmiałkom. Oprócz zaszczytnego tytułu otrzymali specjalny certyfikat, unikatową odznakę, a na zakończenie projektu zostaną im wręczone atrakcyjne nagrody rzeczowe. Rozpoczynamy kolejny miesiąc wspaniałej przygody! Do podjęcia wyzwania zapraszamy pozostałych uczniów Naszej Szkoły! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ.