Przejdź do treści Przejdź do menu

SZKOLNY GLOBTROTER – PODSUMOWANIE STYCZNIA!

Za nami pierwszy miesiąc zabawy! Oto małe podsumowanie! Do naszego projektu w styczniu przystąpiło aż 42 uczestników, którzy podczas 154 wycieczek pokonali łącznie 554 km! To absolutny rekord w porównaniu z dwiema poprzednimi edycjami projektu! Najpopularniejszymi trasami były: Trasa Edukacji Ekologicznej (38 uczniów), Trzy Lipki (29 uczniów) oraz Dolina Szerokiego Potoku (23 uczniów). Mamy już pierwszych Szkolnych Globtroterów! Karolina Ptak, Wojciech Ptak i Oliwia Kuzdrowska w znakomitym stylu pokonali wszystkie trasy i przetarli szlak pozostałym śmiałkom. Oprócz zaszczytnego tytułu otrzymali specjalny certyfikat, unikatową odznakę, a na zakończenie projektu zostaną im wręczone atrakcyjne nagrody rzeczowe. Rozpoczynamy kolejny miesiąc wspaniałej przygody! Do podjęcia wyzwania zapraszamy pozostałych uczniów Naszej Szkoły! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ.