Przejdź do treści Przejdź do menu

SZKOLNY GLOBTROTER – PODSUMOWANIE MARCA!

W marcu pretendenci do zaszczytnego miana Szkolnych Globtroterów podczas 28 wycieczek pokonali łącznie ponad 170 km! Do projektu włączyło się już 37 uczniów! Tym razem najchętniej odwiedzanym miejscem była góra Ostry, którą wybrało aż 6 uczniów. Tuż za nią znalazł się Dębowiec – 5 uczniów oraz Palenica, Kopany i Ewangelicki Kościół Leśny w Jaworzu – 4 uczniów. W marcu tytuł Szkolnego Globtrotera zdobyli kolejni uczniowie – Jan Ślusarczyk, Szymon Ślusarczyk i Julia Ślusarczyk. Kto będzie następny? Może Lena Gądkowska lub Antoni Słonka, którzy pokonali już 7 tras? A może wyprzedzą ich Wiktoria Frydel lub Sebastian Oboza, którzy przeszli tylko o jedną trasę mniej? Rozpoczynamy kolejny miesiąc wspaniałej przygody! Do podjęcia wyzwania zapraszamy pozostałych uczniów Naszej Szkoły, tym bardziej że pogoda sprzyja spacerom na świeżym powietrzu. Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ.