Przejdź do treści Przejdź do menu

SZKOLNY GLOBTROTER – PODSUMOWANIE LISTOPADA!

W listopadzie do naszego projektu dołączyła kolejna uczestniczka. Łącznie wędruje z nami już 68 uczniów, którzy w ostatnim miesiącu podczas 34 wycieczek pokonali w sumie ponad 230 km! Tym razem najchętniej odwiedzanymi miejscami były: Cyberniok oraz Palenica, Kopany i Ewangelicki Kościół Leśny w Jaworzu (po 5 uczniów). Tytuł Szkolnego Globtrotera zdobyli następni uczniowie: Filip Szczygliński, Katarzyna Halama, Maja Gruszka, Antoni Kotyński, Krzysztof Kotyński i Monika Nowak! GRATULUJEMY! Rozpoczynamy ostatni miesiąc wspaniałej przygody! Do podjęcia wyzwania zapraszamy pozostałych uczniów Naszej Szkoły – zwłaszcza tych, którzy są już blisko celu i pozostało im zaledwie kilka tras! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ.