Przejdź do treści Przejdź do menu

SZKOLNY GLOBTROTER – PODSUMOWANIE GRUDNIA!

To już ostatnie miesięczne podsumowanie! W grudniu pretendenci do zaszczytnego miana Szkolnych Globtroterów podczas 33 wycieczek pokonali łącznie 219 km! Tym razem najchętniej odwiedzanymi miejscami były: Ostry (8 uczniów), Palenica, Kopany, Ewangelicki Kościół Leśny w Jaworzu (6 uczniów), a także Pętla Wapienicka i Cyberniok (po 5 uczniów). W grudniu tytuł Szkolnego Globtrotera za pokonanie wszystkich tras zdobyło kolejnych 8 uczniów: Wiktoria Kucia, Jakub Krzak, Mikołaj Krzak, Magdalena Jania, Karolina Kisiała, Oliwia Kuzdrowska, Wiktoria Waloszek i Weronika Waloszek. Gratulujemy! Kończymy naszą wielką przygodę! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w zabawie! Wkrótce wielkie podsumowanie całorocznego projektu, a już jutro czeka Was wielka niespodzianka! Bądźcie czujni! Szczegóły 1 stycznia na szkolnej stronie internetowej oraz profilu Facebook. Domyślacie się, co to może być…?