Przejdź do treści Przejdź do menu

W celu świadczenia usług na najwyższym poziomie w ramach naszej strony internetowej korzystamy z plików cookies. Pliki cookies umożliwiają nam zapewnienie prawidłowego działania naszej strony internetowej oraz realizację jej funkcji.

Wykorzystywane w celu zapewnienia prawidłowego działania serwisu internetowego. Dzięki tym plikom nasz serwis internetowy jest wyświetlany prawidłowo oraz możesz z niego korzystać w bezpieczny sposób. Te pliki cookies są zawsze aktywne, chyba że zmodyfikujesz ustawienia swojej przeglądarki internetowej, co jednak może skutkować nieprawidłowym wyświetlaniem serwisu internetowego.

SZKOLNY GLOBTROTER – PODSUMOWANIE CZERWCA!

Prezentujemy kolejne miesięczne podsumowanie dokonań naszych wytrwałych wędrowców! W czerwcu do projektu Szkolny Globtroter dołączyło kolejnych dwoje uczniów. Łącznie wędruje z nami już 56 uczniów, którzy w ostatnim miesiącu podczas 14 wycieczek pokonali w sumie prawie 92 km! Tym razem najchętniej wybieranymi trasami były: Magurka Wilkowicka (5 uczniów) oraz Lasek Bathelta i Czupel (po 3 uczniów). Rozpoczynamy kolejny miesiąc wspaniałej przygody! Do podjęcia wyzwania zapraszamy pozostałych uczniów Naszej Szkoły! Nagrody czekają! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ.