SZKOLNY GLOBTROTER – CZAS NA PIERWSZE PODSUMOWANIA!

Za nami pierwszy miesiąc wyzwań Szkolnych Globtroterów. Oto małe podsumowanie! Do naszego projektu w styczniu przystąpiło aż 36 uczestników, którzy podczas 110 wycieczek pokonali łącznie 441 km! To musi robić wrażenie! Najpopularniejszymi trasami były: Perły Jaworza (22 uczniów), Leśna Ścieżka Dydaktyczna Wapienica (21 uczniów) oraz spacer dookoła lotniska (16 uczniów). Mamy już pierwszego Szkolnego Globtrotera! Oliwia Kuzdrowska z klasy 2a w znakomitym stylu pokonała wszystkie trasy i przetarła szlak pozostałym śmiałkom. Rozpoczynamy kolejny miesiąc wspaniałej przygody! Do podjęcia wyzwania zapraszamy pozostałych uczniów Naszej Szkoły! Ranking Szkolnych Globtroterów, zasady zabawy, mapy oraz opisy wszystkich tras znajdują się TUTAJ.