SZKOLNE KONKURSY – ROZSTRZYGNIĘTE!

05-06-2022 6:35 konkursy

Za nami dwa szkolne konkursy związane z językiem angielskim. W dniu 20 maja odbył się konkurs gramatyki języka angielskiego dla ósmych klas.

Wyniki:
I miejsce – Maria Anczakowska (8a)
II miejsce – Natan Szczepara (8a)
III miejsce – Natalia Antosik (8c)

Z kolei 30 maja odbył się konkurs wiedzy o Zjednoczonym Królestwie dla siódmych klas. I miejsce zajęła w nim drużyna składzie: Julia Antolak, Natalia Burzec, Faber Emilia reprezentująca klasę 7d. Serdecznie gratulujemy! Konkursy zorganizowała i przeprowadziła Pani Joanna Włodarczyk-Pilch.