SZANUJEMY ENERGIĘ, CHRONIMY KLIMAT... I WYGRYWAMY!

04-06-2019 6:04 konkursy

Sukces naszych uczniów w 9. edycji konkursu "Szanuj energię, chroń klimat", który organizowało Biuro Zarządzania Energią Urzędu Miejskiego w Bielsku-Białej. Kinga Czyż z klasy 2d za swoją pracę plastyczną "Cztery pory roku" otrzymała nagrodę główną - Grand Prix w kategorii klas 1-3 szkół podstawowych, natomiast Małgorzata Grzanka z klasy 8c swoją animacją "Prawidłowa segregacja odpadów" zdobyła 2. miejsce w kategorii klas 4-8 szkół podstawowych. Opiekunami uczniów są: Pani Małgorzata Józefowicz i Pan Marcelin Makowski. Nagrodzone prace można zobaczyć TUTAJ.