SZANUJEMY ENERGIĘ, CHRONIMY KLIMAT!

Nasza Szkoła już kolejny rok bierze udział w konkursie „Szanuj energię, chroń klimat”, którego tegoroczna nazwa brzmi „Klimatyczne Bielsko-Biała”. Wymagane do zrealizowania są cztery zadania. Właśnie wykonaliśmy pierwsze z nich, tj. udział w warsztatach prowadzonych przez CEE EKOSYNTEZA przy ul. Grotowej 11 w Bielsku-Białej. Klasy 6a i 7a uczestniczyły w warsztatach „Zbadaj powietrze – zanieczyszczenia powietrza, ich rodzaje i przyczyny oraz wpływ na nasze zdrowie”. Uczniowie zdobyli wiedzę z zakresu zanieczyszczeń powietrza oraz ich wpływu na zdrowie ludzkie. Pogłębiali wiedzę z zakresu przeciwdziałania emisjom, przeprowadzili ciekawe badania i doświadczenia. Na koniec warsztatów przygotowali plakat dotyczący smogu.

Link do postu na Facebooku z podziękowaniami dla naszej szkoły za udział w warsztatach w CEE EKOSYNTEZA: kliknij TUTAJ.